Я і Україна (для 4 класу)


Я і Україна (для 4 класу) у вільному доступі, онлайн та без реєстрації чекають на вас в онлайн бібліотеці Ua-books.com.ua. Зручно користуватись на всіх електронних носіях.

Збірка "Я і Україна (для 4 класу)" полегшить навчання та допоможе з комфортом здобувати хороші оцінки.
ГДЗ Я і Україна для 4 класу

Кожна дитина змалечку повинна знайомитися зі світом, який її оточує, а також пізнавати свою Батьківщину. Саме тому до шкільної програми було додано такий предмет як «Я і Україна». Цей предмет вже знайомий школярам з попереднього класу. В цьому році діти дізнаються багато цікавого:

  • походження географічних назв у нашій країні;
  • що таке людське «я» ;
  • що таке людські чесноти;
  • головні винаходи людства;
  • як поводити себе у суспільстві;
  • чому важливо бути чесним тощо.

Але учні на цьому предметі будуть не тільки вивчати різноманітні цікаві факти, але й будуть вирішувати завдання у робочому зошиті. Хоча предмет цікавий, все ж у дітей можуть виникати певні труднощі. Тут у нагоді стане наше ГДЗ Я і Україна для четвертого класу.

Посібники з відповідями — надійні друзі школярів

Наші допоміжні матеріали надають учням 4-их класів можливість успішно завершити перший ступінь навчання у школі. Вже через рік на учнів очікує ряд нових дисциплін, а сьогодні варто закріпити здобуті знання з предметів початкової школи.

ГДЗ для четвертого класу з предмету «Я і Україна» допоможуть дітям якісно виконати завдання з робочого зошита. Але не варто механічно переписувати з посібника. Його слід використовувати для самоконтролю, а також щоб розібратися із незрозумілими моментами. Завдяки готовим завданням учні встигають зробити усі домашні роботи (яких дуже багато), з’являється вільний час для розваг та спілкування з друзями.

ГДЗ стануть у нагоді й батькам

Наші посібники будуть корисні не тільки чотирикласникам, але й їх батькам. В цьому віці більшість дітей ще недостатньо самостійна і організована, щоб займатися самоконтролем. Тому батькам в будь-якому разі доводиться перевіряти виконані дитиною завдання.

Але для цього сучасним батькам часто просто не вистачає часу та стил. Але тепер перевірити домашнє завдання дитини стало набагато простіше і швидше. Варто лише зайти на наш безкоштовний книжковий ресурс та знайти ГДЗ «Я і Україна» для 4-го класу. Цей посібник знаходиться у нас на сайті в онлайн-доступі, ви можете відкрити його в будь-який час з власного мобільного телефона. комп’ютера чи планшета.

Час, який звільниться у дітей та батьків завдяки нашим посібникам, можно буде використати на спілкування, ігри, розвиток та інше цікаве дозвілля.

В нашій онлайн-бібліотеці ви знайдете й інших помічників у навчанні, такия як ГДЗ для четвертого класу з предмету «Я у світі». Завітайте до нас, тут є багато корисного для школярів!