Українська художня літератураА
Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
І
Ї
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Ю
Я

Рідна, українська література важлива для всебічного розвитку кожного школяра та школярки. Недарма її починають вивчати з найпростіших віршиків та розповідей ще в перших класах. Знайти всі потрібні твори українських письменників ви зможете тут.

Класики української літератури

Програма, рекомендована Міністерством освіти, включає в себе багато творів, які були написані у різні роки класиками, митцями, відомими на весь світ. Цікаво, що серйозні автори створювали також прості твори для молодших дітей. Серед них можна назвати:

  • Лесю Українку;
  • Ліну Костенко;
  • Іван Франка та інші.

Саме тому наша малеча може буквально з Першого дзвоника поринути у скарбницю літературного українського слова. А всі потрібні твори в електронному виді ви швидко знайдете тут за допомогою зручного структурованого каталогу.

Чим старші стають школярі, тим інтенсивніші навантаження у різних дисциплінах. Це торкається також української літератури – твори ускладнюються, а деякі з них, особливо з буремного ХХ сторічча, буває важко знайти у паперовому варіанті. Саме тому ми створили велику колекцію книжок, які можуть знадобитися школярам та студентам молодших курсів.

Нестандартні твори

Програми з української літератури можуть відрізнятися, залежно від типу та специфіки навчального закладу, окремого класу. На факультативах можуть розглядатися маловідомі, але дуже цікаві твори класиків рідної літератури. А деякі збірки та романи виходили до отримання Україною незалежності лише в підпіллі. Ми зібрали їх тут, щоб ви мали змогу з ними ознайомитися у зручному форматі.

Крім того, такі твори легко та приємно читати на канікулах, працюючи зі списками додаткової літератури від учителів. Особливо це актуально, коли ви хочете провести час подалі від міста та бібліотеки, а читати бажання є.

Як обрати потрібну книгу?

Не зважаючи на постійні історичні труднощі українська література інтенсивно розвивалася та має безліч важливих пам’яток. Обирати потрібну для навчання книгу можна за назвою чи автором, що легко здійснити, працюючи в нашому каталозі. Вибираючи книгу для довільного читання, орієнтуйтеся на улюблених авторів чи короткі анотації.

Українська література вражає різноманіттям, вона є справжнім скарбом для кожного з нас. Тому вивчати її треба старанно, розвиваючи цим не тільки мозок, але й душу. Всі потрібні для навчання та цікавого дозвілля книги Ви зможете знайти тут.