Шкільні підручники


Шкільні підручники онлайн на сайті розміщуються по класах і предметах. Підручники повністю у відкритому доступі, їх можна прочитати і скачати безпосередньо на сайті без реєстрації та абсолютно безкоштовно. Всі шкільні підручники перевірені антивірусом. Підручники можна переглянути та скачати безпосередньо на комп'ютер, смартфон, планшет (Android), або iPhon, iPad, iPod у форматі pdf (пдф), djvu (джву), epub (епаб), fb2 (фб2).

Учебники можно читать также в формате онлайн прямо на сайте. Все учебники открываются в популярных программах для чтения книг iBooks, EBookDroid, PDF & DJVU Reader и др. Новые учебники по новой программе для 1 класса, 2 класса, 3 класса, 4 класса, 5 класса, 6 класса, 7 класса можно скачать или читать онлайн.
Шкільний підручник – основа вивчення будь-якої дисципліни, включеної до програми середніх навчальних закладів. Звісно, поясненні вчителя на уроці теж мають вагу, але їх неможливо законспектувати докладно, а в підручнику зафіксовано весь матеріал, потрібний для вдалого проходження та дослідження курсу. Шкільні підручники із усіх можливих дисциплін Ви можете отримати у нас.

Навіщо потрібні шкільні підручники онлайн?

По-перше, це дуже практично. Не потрібно витрачати гроші на підручник, який у кінці навчального року вичерпає себе. Звісно, батьки не скупляться на навчання своєї дитини, але якщо з кожного предмету потрібен авторський підручник, то вийде величезна сума, яку можна витратити на харчування, одяг чи сімейний відпочинок, а не на гору не екологічної макулатури. Скачати підручники можна тут, витративши лише декілька хвилин на пошук у зручному, структурованому каталозі.

По-друге, віртуальні підручники допомагають зберегти здоров’я дитини. Щодень школярі мають носити важкі рюкзаки та сумки, адже кожна книга важить не менше кілограма, не враховуючи зошити та пенал. Така вага, ще й не структурована, шкодить розвитку молодого організму, порушуючи правильну поставу, призводячи до болів у суглобах та спині, сколіозу та кіфозу. Вбережіть дитину від фізичних перенавантажень та травм за допомогою електронних підручників!

Саме тому підручники, скачані на електронну книгу чи інший гаджет, мають замінити важкі, непрактичні, неекологічні паперові підручники. Які, до речі, часто друкуються із використанням свинцевих чорних, шкідливих для дітей.

Онлайн підручник легко використовувати, у ньому знайти потрібний розділ – діло секунди. То того ж, коли всі посібники для навчання зібрано на зручному дитині гаджеті, вона може повторювати потрібні розділи в будь-якому місці – черзі, транспорті, на перерві.

Онлайн підручники допомагають зекономити та зберегти здоров’я дитини, за ними – майбутнє світової освіти. Тож і нам час перейти на такий зручний спосіб навчання. За допомогою планшета чи електронної книги ваша дитина матиме змогу отримати всі необхідні підручники, а важкі рюкзаки заміняться легкими, комфортними сумками.

На нашому сайті ви знайдете підручники різних авторів, які входять як до загальних, так і до авторських програм. Каталог допоможе знайти чи підібрати будь-який потрібний вам підручник чи посібник для ефективного та приємного навчання. Навчайтеся легко та з комфортом!