Підручники для 1 класу


Для учащихся школ мы подготовили Підручники для 1 класу в формате пдф. Забыл учебник дома? Заходи на ua-books.com.ua и скачивай нужный учебник по необходимому предмету.

Онлайн підручники у вільному доступі без реєстрації можна завантажувати на смартфон, планшет і десктоп. Або безкоштовно читати онлайн на всіх пристроях
Підручники для першого класу школи

Перший клас загальноосвітньої школи - неабиякий важливий крок у всьому подальшому навчанні та розвитку дитини. Від того, наскільки комфортною буде атмосфера у цей час, залежить успішність дитини, її змотивованість та психологічне благополуччя.

Не останню роль у процесі розвитку любові до навчання грають підручники. Якщо вони будуть зрозумілими, зручними, а ще — не тільки інформативними, але й яскравими, малюкові буде легше навчитися з ними працювати.

Ми пропонуємо вам великий вибір електронних підручників для першого класу онлайн безплатно. Навіщо потрібні електроні книги у такому навчання? Пояснюємо:

Дитина першого року шкільного навчання постійно все губить, це знають будь-які батьки. Якщо це пензлик чи ручка — не страшно, а ось підручник загубити негарно і влетить у копієчку. Тому краще заміняти дорогі книги електронними аналогами, поки малюк не навчиться ними користуватися з повагою.

Маленьким дітям важко звикнути до школи у фізичному плані: ранні прокидання, довге сидіння за партою без руху, а ще й важкі рюкзаки. Наші підручники якісні, тому папір у них багато важить, а це відображається на здоров’ї малечі. Замініть неоковирні книги невагомими електронними.

Наші школи потерпають від постійного реформування і зміни програм. У тому числі, це відображається на частій зміні підручників, адаптованих то під один, то під інший учбовий план. Купувати непотрібні книги і дорого, і не екологічно! Сміливо скачайте підручники для першого класу безплатно в нас.

Який вибір підручників ми маємо для першокласників?

У першу чергу, головною книгою першокласників залишається "Буквар". У нас великий вибір таких книг, Ви можете вибрати ту, що підходить для Вашої програми. А інші використовуйте, якщо малеча хоче глибше зрозуміти матеріал.

Підручники з іноземних мов. На нашому сайті у вільному доступі ви зможете обрати один з кількох варіантів для кожної мови:

  • Англійська

  • Німецька

  • Іспанська

  • Польська

  • Українська

  • Румунська

  • Французька

  • Російська

Також у нас є унікальні підручники, які буває важко знайти на звичайних книжкових базарах та крамницях. Це й образотворче мистецтво, і математика, і природознавство, і трудове навчання.

Усі вони адаптовані для навчання у першому класі середньої школи, при чому є як стандартні підручники, так і авторські. Кожен з них затверждено міністерством освіти. Користуйтеся нашими підручниками і отримуйте «відмінно» й використовуючи наші підручники для другого класу!