Підручники для 11 класу


Для учащихся школ мы подготовили Підручники для 11 класу в формате пдф. Забыл учебник дома? Заходи на ua-books.com.ua и скачивай нужный учебник по необходимому предмету.

Онлайн підручники у вільному доступі без реєстрації можна завантажувати на смартфон, планшет і десктоп. Або безкоштовно читати онлайн на всіх пристроях
Підручники для одинадцятого класу школи

Випускний клас — велика відповідальність, навантаження і навіть стреси: попереду тестування та вступ до вищих навчальних закладів. А ще, не будемо забувати, що це — золота юність, і школярки та школярі теж хочуть трохи розважитись, відпочити та спростити навчальний процес.

Це зробити доволі складно, але можна підвищити комфорт від відвідування школи, якщо замінити важкі паперові підручники сучасними, легкими електронними книгами.

Ви можете знайти на нашому сайті електронні підручники для одинадцятого класу онлайн безкоштовно з будь-яких предметів та програм — старі та нові редакції, різні автори, факультативні та авторські посібники. Усі матеріали легко знаходити та завантажувати або користуватися просто на сайті: каталог та функція пошуку допоможуть вам швидко підібрати всі необхідні книги.

В нашому каталозі у вільному доступі зібрано усі підручники із різних дисциплін для одинадцятого класу початкової школи. Це зекономить вам не тільки час, але й кошти: кожна книга має немалу ціну, а школярі та, нерідко, вчителі, мають купувати їх на власні гроші. Лише зрідка шкільні бібліотеки готові забезпечити дітей всім необхідним.

Крім того, електронні підручники надають гарні нові опції роботи школярів:

  • Комфортні параметри читання: ви можете самі обрати масштаб, величину шрифту, яскравість екрану, тощо. Це просто неможливо з паперовими носіями.

  • Додаткова робота з текстом: робіть скріншоти важливих моментів, легко конспектуйте та робіть закладки, гортайте швидко і працюйте із змістом.

  • Нові можливості роботи з ілюстраціями: збільшення, завантажування, імпортування в інші текстові та графічні програми на Вашому улюбленому девайсі.

Ви можете обрати підручники з базових предметів — української та іноземної мов, літератури, точних наук, природничого циклу, а також корисні посібники з таких дисциплін:

  • Основи дизайну

  • Основи технологій

  • Громадянська освіта

  • Захист Вітчизни

Також у нас є сучасні, затверджені міністерством освіти, підручники для вивчення рідних мов етнічних меншин.

Підручник онлайн або скачаний на смартфон — це інструмент нового покоління. Він не тільки покращить комфортність освіти і зробить її дешевшою, але й значно зекономить важливі природні ресурси, не кажучи вже про головний ресурс людства — час. Читайте та навчайтеся з нашим цікавим сайтом та будьте успішними із легкістю!