Підручники для 4 класу


Для учащихся школ мы подготовили Підручники для 4 класу в формате пдф. Забыл учебник дома? Заходи на ua-books.com.ua и скачивай нужный учебник по необходимому предмету.

Онлайн підручники у вільному доступі без реєстрації можна завантажувати на смартфон, планшет і десктоп. Або безкоштовно читати онлайн на всіх пристроях
Шкільні підручники для 4 класу

Четвертий клас у загальноосвітній школі - рік переходу від початкового рівня до середнього. Це значить, що учні мають звикати до нового рівня навантаження, в програму додаються нові предмети та дисципліни, а також росте відповідальність.

Діти цього віку уже вміють учитися та знають всі потрібні процеси — від пошуку інформації та дисципліни на уроці до самостійних і колективних, творчих та чітко регламентованих видів діяльності. Навчання все менш проходить в ігровій формі та все більше набуває тих рис, які будуть притаманні у старших класах, а далі — у вищих навчальних закладах.

Навики та корисні знання, які школярі отримують на четвертий рік навчання, не тільки вкрай важливі, але й досить складні. Тому батьки мають старатися полегшити процес навчання для своїх дітлахів, бо вони все ще потребують і відпочинку, і активних ігор, і часу для себе.

Електронні підручники — ідеальна сучасна альтернатива застарілим паперовим носіям інформації. Вони будуть корисними та стануть у нагоді кожному учневі та учениці:

  • Невагомі: дитині не доведеться носити підручники з собою, шкодячи здоров’ю.

Завжди під рукою: зі смартфоном чи планшетом малеча ніколи не забуде матеріали дома і не випаде з робочого процесу: в режимі онлайн легко знайде потрібну книгу на нашому безкоштовному сайті.

  • Безпечні: типографські фарби нерідко виготовляють із додаванням свинцю.

  • Невразливі: неможливо заляпати, порвати сторінку або розмалювати її.

  • Безкоштовні: ви не платите за використання книг, які часто треба купувати за немалі гроші в паперовому варіанті.

  • Екологічні: ресурси не витрачаються, довкілля не страждає.

Які електронні підручники є на нашому сайті?

Користуватися підручниками для четвертого класу школи онлайн безкоштовно Ви можете на нашому сайті, знаходячи їх за допомогою пошуку або через зручний, структурований каталог. У кожній із дисциплін, які вивчають школярі на четвертому році, представлено багато підручників на вибір.

Наша система освіти передбачає часті зміни програми через постійне реформування, і Ви не маєте потерпати від того, що треба купити новий підручник посеред семестру. Тепер Ви можете його просто скачати!

Також у нашій бібліотеці є книги, за якими навчаються по авторським програмам, факультативам, тощо. Наша колекція підручників із іноземних літератур вражає! Вони будуть корисними і для школи, і для індивідуального навчання. Навчайтеся з нами і будьте успішними також і у наступному класі завдяки підручниками для 5-го класу!