Презентація на тему «Моя улюблена професія»


239



Слайд #1


Моя улюблена професія
Учениці 11Б класу
Безгачевої Ірини
Презентація на тему «Моя улюблена професія» - Слайд #1

Слайд #2


Акто́р (actor — той, хто діє) — виконавець ролей в драматичних, оперних, балетних, естрадних, циркових виставах та кінофільмах, творець сценічних образів.
Стиль, напрям і жанр мистецтва акторів визначаються характером драматургії, нац. особливостями театру, складом глядачів та постановочними принципами. Мистецтво А. завжди набуває типових ознак, характерних для стилю певної історичної епохи.
Презентація на тему «Моя улюблена професія» - Слайд #2

Слайд #3


Театр
Теа́тр (від грец. θέατρον — місце видовища) — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами, а також установа, що здійснює сценічні вистави певним колективом артистів і приміщення, будинок, у якому відбуваються вистави. Театр як мистецтво називають також й театральним мистецтвом, а наука, що вивчає теорію та практику театрального мистецтва називається театрознавство. Окрім театрів, ролі в яких люди виконують безпосередньо, існує ляльковий театр, де головні герої - іграшки, якими керують.
Презентація на тему «Моя улюблена професія» - Слайд #3

Слайд #4


Кінофільм
Кінофі́льм, також Фільм, Кінострічка — термін, що охоплює окремі проекти у області кінематографії.
Презентація на тему «Моя улюблена професія» - Слайд #4

Слайд #5


Історія кіно
Історія кіно починається в 19 столітті. Хоча фотографія як спосіб фіксації нерухомих зображень з'явилася ще в першій половині 19 ст., для того, щоб став можливим процес зйомки і відтворення руху, було потрібно, щоб фотографування могло відбуватися з короткими витягами. Але і після появи відповідних типів фотоемульсій в 70-х роках 19 в. кіно з'явилося не відразу. Те, що нас сьогодні здається очевидним, винахідники і піонери кінематографа зрозуміли далеко не відразу. Були зроблені десятки спроб створити системи запису і відтворення рухомих зображень, в яких навіть брав участь знаменитий Едісона, але і його система виявилася незручною, розрахованої всього лише на індивідуальний перегляд, що і не дозволило Едісона домогтися успіху.В результаті, визнаними винахідниками кінематографа стали французи, брати Луї та Огюст Люм'єри. Апаратура Люм'єрів виявилася дуже зручною, з її допомогою можна було легко знімати і демонструвати фільми на великому екрані, що і зумовило успіх їх винаходу. "Кінематограф" (або "сінематограф") - саме так називалося пристрій Люм'єрів.Перша публічна демонстрація була дана в Парижі ще в березні 1895 р., але днем ​​народження кіно вважається інша дата, 28 грудня 1895 р., коли відбувся перший комерційний кіносеанс (це сталося в підвалі "Гран Кафе" на бульварі Капуцинів).У своїх сеансах Люм'єри демонстрували кілька коротких (всього 50 сек.) Роликів, першим з яких був "Вихід робітників з фабрики". Проте найбільш популярним з цих роликів став ролик під назвою "Прибуття поїзда". Потяг на екрані як би насувався на зал, що виглядало дуже реалістично і виробляло сильне враження на глядачів.
Презентація на тему «Моя улюблена професія» - Слайд #5