Презентація на тему «Воронцовський палац»


362



Слайд #1


Воронцовський палац (Алупка)
Cкрипка В. 10-А
Презентація на тему «Воронцовський палац» - Слайд #1

Слайд #2


На відміну від застиглих форм пізнього класицизму, що панував в Росії, палац побудовано з використанням історичних стилів Англії (пізня готика, тюдорівський стиль 16-17 століть, тобто романтизм початку 19 ст.). В стилі класицизму побудували лише павільйон Чайний будиночок в Нижньому парку.
Презентація на тему «Воронцовський палац» - Слайд #2

Слайд #3


Етапи будівництва
- Столовий корпус, 1830–1834- Центральний корпус, 1831–1837- добудова Більярдної до -Столового корпусу, 1841-42- Гостьовий корпус, вхідні флігелі, усі башти, п'ятикутник госп. корпусів, 1838–1844
- Бібліотечний корпус, 1842–1846 Усе будівництво тривало з 1828 по 1848 рр. Північний фасад палацу виходить у маленький двір, з якого відкривається панорама гори Ай-Петрі.
Презентація на тему «Воронцовський палац» - Слайд #3

Слайд #4


Парадна їдальня оздоблена балконом для музик, камінами, колекціями порцеляни, кришталю, визолоченої бронзи. В оздоби їдальні введені великі за розмірами полотна художника з Франції на ім'я Гюбер Робер.
Презентація на тему «Воронцовський палац» - Слайд #4

Слайд #5


Аристократичний палац неможливо уявити без колекції живопису. Своя колекція картин є і в Воронцовському палаці Алупки.Англійське виховання власника палацу графа Воронцова спричинило появу в палацовій збірці меблів і картин англійських майстрів, що було рідкісним на теренах Російської імперії. Але домінували твори художників Фландрії, Голландії, Італії, Франції. 
Презентація на тему «Воронцовський палац» - Слайд #5

Слайд #6


Тут мешкало три покоління Воронцових. Після 1917 року вони вимушено емігрували за кордон. Нащадки живуть у США.При СРСР палац націоналізували, з 1921 р. створено музей. Палацова бібліотека налічувала 25.000 томів. Після більшовицького перевороту 1917 року бібліотека вивезена в Росію.
Презентація на тему «Воронцовський палац» - Слайд #6

Слайд #7


У роки Другої світової Крим був захоплений німецько-фашистськими військами. У палаці був будинок відпочинку німців. Колекції музею не встигли евакуювати, і їх пограбували. Відомо про вивезення 537 предметів мистецтва, картин і гравюр. Після війни частину їх повернули в музей. Приміщення палацу врятували, що є величним вчинком наукового співробітника музею С. Г. Щеколдіна.
Презентація на тему «Воронцовський палац» - Слайд #7

Слайд #8


Під час Кримської (Ялтинської) конференції у Воронцовському палаці Алупки розмістили делегацію з Британії.З 1956 р. за наказом з Москви тут відновлено роботу музею.
Презентація на тему «Воронцовський палац» - Слайд #8