Ранні роки життя Народився на хуторі Чечва біля містечка Грунь Зіньківського повіту на Полтавщині (нині Охтирський район Сумської області) в багатодітній (17 дітей) селянській сім'ї.
Слайд #3
Освіта Двокласна школа в Зинькові Київська військово-фельдшерська школа Київський університет
Слайд #4
Офіцер медичної служби УНР З 1918 — мобілізований до Армії УНР у медичні частини. Зробив швидку кар'єру — у полон до леніністів потрапив 1919 у ранзі начальника медично-санітарного управління Міністерства залізниць УНР.
Слайд #5
Творчість Перший надрукований твір Остапа Вишні — «Демократичні реформи Денікіна (Фелейтон. Матеріалом для конституції бути не може).» Він брав участь у діяльності літературних об'єднань «Плуг» і «Гарт»
Слайд #6
Арешт під час геноциду 1932—1933 1933 популярний письменник був превентивно звинувачений в контрреволюційній діяльності й тероризмі Звільнений і повернувся до літературної праці 1943
Слайд #7
Післявоєнний період Перший твір після концтабору — «Зенітка». Після закінчення Другої світової війни Остап Вишня також став членом редколегії журналу «Перець» і активним його співпрацівником.
Слайд #8
Закінчення шляху В 1955 році реабілітований судовими органами СРСР. Помер 28 вересня 1956 року. Похований на Байковому кладовищі