Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні»


1050



Слайд #1


Автомобілебудування в Україні
Підготував
Учень 11 класу
Гурінець Руслан
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #1

Слайд #2


Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός — «сам» і лат. mobilis — «той, що рухається») — самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами. Пересувається переважно суходолом.
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #2

Слайд #3


Машинобудування України виникло ще в середині XIX ст. Наявність металу, вигідне транспортно-географічне розташуван­ня, зокрема вихід до узбережжя Чорного та Азовського морів, висока концентрація сільськогосподарського виробництва сприя­ли розвитку тут важкого, транспортного і сільськогосподарського машинобудування.
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #3

Слайд #4


В минулому машинобудування стало провідною галуззю в структурі промислового комплексу України. В 1990 р. його част­ка становила 30% всього промислового виробництва.
Сучасні галузева структура і розміщення машинобудування України сформувались за останні десятиліття.
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #4

Слайд #5


У переважній більшості розвинутих країн світу провідне місце в структурі транспортного машинобудування займає автомобіле­будування. Україна має досить сприятливі передумови для розвит­ку автомобілебудування: достатнє виробництво металу, розвинута хімічна промисловість (в тому числі виробництво шин, пластмас І виробів з них), науково-дослідна база і достатня чисельність кваліфі­кованих кадрів і, що дуже важливо, великий ринок збуту продукції.
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #5

Слайд #6


Розвиток автомобілебудування в Україні не задовольняє потреби держави у власній продукції, а рівень його розвитку значно відстає від розвинутих країн світу. За рахунок власного виробництва, задовольняється менш ніж 10% потреб у автомобілях і автобусах.
Автомобілебудування України потребує іноземних інвестицій і використання передових технологій у виробництві автомобілів. Великі надії покладаються на співробітництво з Південнокорейською фірмою Деу, яка разом із ЗАЗ створює спільне підприємс­тво (ЗАЗ — ДЕУ). Перспективи цього підприємства є невизначеними, оскільки автомобілі даної фірми Деу є далеко не висококонкурентоспроможними на світовому ринку.
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #6

Слайд #7


Українське автомобілебудування протягом 40 років існувало в тіні проблем російської автомобільної промисловості, потім пройшло разом з економікою країни через всі етапи кризи, через усі ринкові експерименти, що проводилися над промисловістю, але все-таки зуміло, в основному, зберегти свій потенціал.
Автомобільна промисловість України може робити всі типи транспортних засобів: легкові автомобілі ("Автозаз"), вантажівки, спецавтомобілі, військову автомобільну техніку ("Автокраз"), міські і магістральні автобуси ("Лаз"), автомобілі підвищеної прохідності ("Луаз"), мотоцикли («КМЗ»).
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #7

Слайд #8


Маючи величезну базу автомобільної і суміжних з нею галузей промисловості, необхідно було по-державному розпорядитися власним надбанням. Однак затверджена ще в 1993 році Державна програма розвитку автомобілебудування в Україні з багатьох причин не одержала динамічного розвитку.
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #8

Слайд #9


Україна: статистика продажів нових легкових автомобілів (жовтень 2010 р.)
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #9

Слайд #10


Україна: статистика продажів автобусів (жовтень 2010 р.)
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #10

Слайд #11


Класифікація
Сучасні автомобілі за призначенням поділяються на: транспортні — основна група, призначені для перевезення людей і вантажу (до транспортних автом́обілів належать також спеціальні буксирні і сідельні тягачі, призначені для роботи в складі автопоїзда):
вантажні,
пасажирські:
легкові,
автобуси;
спеціальні — обладнані відповідним устаткуванням і призначені для виконання певних виробничих операцій (автокрани, автовишки, автокомпресори, пожежні машини, пересувні ремонтні майстерні та інше);
гоночні — використовуються для спортивних змагань.
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #11

Слайд #12


Автомобілі Українського виробництва
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #12

Слайд #13


Електрон-Терен
Електрон-Терен — перший вітчизняний багатофункціональний автомобіль виробництва «Концерн-Електрон», що вперше презентований на щорічній виставці «Львівський товаровиробник» 4 жовтня 2012 року в місті Львові. 7 листопада 2012 року автомобіль представили на 10-тій Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех-2012», яка відбулась з у місті Києві
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #13

Слайд #14


Запорізький автомобілебудівний завод
ПАТ Запорі́зький автомобілебудівни́й заво́д (ПАТ «ЗАЗ») — український виробник легкових автомобілів, а також фургонів і автобусів. Основне виробництво знаходиться м. Запоріжжя. Входить до групи компаній УкрАВТО.
ЗАТ «ЗАЗ» — тепер єдине в Україні підприємство, яке має повний цикл виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, спорядження кузова і складання автомобіля. На заводі створено і постійно удосконалюється якісно нове сучасне високотехнологічне виробництво, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 версії 2000 року
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #14

Слайд #15


ЗАЗ-1102 Таврія Нова
ЗАЗ-11055 Таврія Пікап
Daewoo Lanos
ЗАЗ-Daewoo SensЗАЗ Sens
Mercedes-Benz W222
Opel Vectra
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #15

Слайд #16


ЛуАЗ (Луцький автомобільний завод)
ВАТ Луцький автомобільний завод — завод у місті Луцьк, Україна.
Згідно з наказом ФДМУ № 50-Ам від 28 грудня 1995 року державне підприємство «Луцький автомобільний завод» перетворено із державного підприємства на Відкрите акціонерне товариство "Луцький автомобільний завод" (ВАТ "ЛуАЗ"). Статутний фонд становить 18999540 гривень.
У лютому 2000 року була укладена угода з концерном "Укрпромінвест" на складання автомобілів ВАЗ у Луцьку. 14 квітня відбувся комерційний конкурс з продажу 81,12 % акцій товариства. Переможцем у цьому конкурсі став концерн "Укрпромінвест". Настав новий етап в історії заводу.
Уже в лютому 2005 році було створено корпорацію "Богдан". ВАТ "Луцький автомобільний завод" виступив одним з її співзасновників
ЛуАЗ-967
Серія ЛуАЗ-969
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #16

Слайд #17


Вепр
ВЕПР (автомобіль Високо-Ефективної ПРохідності) — експериментальний автомобіль, розробником якого є ВАТ «Кременчуцьке автотранспортне підприємство № 15356» (Кременчук) та «Iveco-Мотор-Січ» (Запоріжжя).
ВЕПР-К «КОМАНДИР»
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #17

Слайд #18


Кременчуцький автомобільний завод
Кременчуцький автомобільний завод (на даний час — Хо́лдингова компа́нія «АвтоКрА́З») — один з найбільших в Європі виробників великовантажних автомобілів. Початком виробництва таких автомобілів вважається 1958 рік.
Програма холдингу складається з двох і тривісних самоскидів, бортових автомобілів, сідельних тягачів, лісовозів, шасі під установку спеціального устаткування, а також декількох моделей причіпної техніки. Автомобілі КрАЗ успішно експлуатуються в 57 країнах світу.
З 1999 року автозавод приватизований компанією СП «Мега Моторс». У 2001 році холдингова компанія «АвтоКрАЗ» визнана однією із ста найкращих організацій України. За підсумками робіт за 2002 рік випущено і реалізовано більше 1400 вантажівок.
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #18

Слайд #19


КрАЗ-214
КрАЗ-214
КрАЗ-255Б
КрАЗ-6510
КрАЗ-6443
КрАЗ-6446
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #19

Слайд #20


«Богдан» (Черкаський автомобільний завод)
ТУР А049 / Богдан А049
Богдан А067
Богдан А069
Богдан A092.80
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #20

Слайд #21


ГалАЗ (Галицький автомобільний завод)
ГалАЗ (Галицький автозавод) — українське автомобілебудівне підприємство в місті Львів. Завод розпочав свою роботу наприкінці 2005 року. Орієнтується на виробництво автобусів середнього класу. Засновником і власником автозаводу є ТзОВ «Міра і К» (м. Львів) — підприємство, яке займається пасажирськими перевезеннями.
ГалАЗ-3207
ГалАЗ-3209
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #21

Слайд #22


Стрий-Авто (Стрийський автобусний завод)
ВАТ «Стрий Авто» (Стрийський автобусний завод) — виробник автобусної техніки в Україні. У 2005 завод почав виробництво пасажирських автобусів малого класу марки А-075 чотирьох модифікацій
А075
А0756
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #22

Слайд #23


Чернігівський автозавод
ПрАТ «Чернігівський автозавод» (ЧАЗ) — одне з наймолодших українських автобусобудівних підприємств України, розташоване в місті Чернігів, проспект Миру, 312
БАЗ 2215 (Дельфін)
ЧАЗ-А074 «Чорнобривець»
ЧАЗ-А08310 "Мак"
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #23

Слайд #24


Анто-Рус (Херсонський автоскладальний завод
ТОВ „Херсонський автоскладальний завод „Анто-Рус“ (Анто-Рус) — українське підприємство, виробник автобусів. Розташоване в місті Херсоні.
ХАЗ 3250
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #24

Слайд #25


ЧРЗ (Часовоярський ремонтний завод)
Часовоярський ремонтний завод (м. Часів Яр, Донецька область) — підприємство машинобудівної галузі України, створене у 1958 році. Спеціалізується на випуску автобусів малого класу під торгівельною маркою РУТА. На сьогоднішній день серійно випускається 5 моделей (3 моделі на шасі «Газель», 2 — на шасі «Валдай» і 2 — на шасі TATA).
Рута А048
Рута 22
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #25

Слайд #26


«Автотехнологія»
Приватне підприємство «Автотехнологія» — український виробник туристичних автобусів, що розташований в м. Рівне. З 2000 р. займається переобладнанням вживаних та нових фургонів Mercedes-Benz Sprinter в мікроавтобуси.
З 2008 року підприємство виготовляє власні автобуси на шасі нових фургонів Mercedes-Benz Sprinter та Volkswagen Crafter.
З 2012 року підприємство виготовляє лафети і автовози на шасі вантажних автомобілів, а також переобладнанує малотонажні фургони в мобільні майстерні.
З 2013 року підприємство виготовляє промислові та ізотермічні кузови-фургони на базі шасі Volkswagen Crafter.
А 207.50 Saturn
А 208.50 ALTAIR
Презентація на тему «Автомобілебудування в Україні» - Слайд #26