Колірна модель RGB Підготувала учениця 2 курсу природничого класу Саченко Анна
Слайд #2
План Колірна модель RGB; Призначення; Переваги; Недоліки
Слайд #3
Кольорова модель RGB— це адитивна модель, що описує спосіб утворення кольору в результаті накладання червоного, зеленого та синього кольорів.
Слайд #4
Колірна модель RGB призначена сприймати, представляти та відображати зображення в електронних системах, таких як телебачення та комп'ютери, хоча її також застосовували у традиційній фотографії. Вже до електронного віку, модель RGB мала за собою серйозну теорію, засновану на сприйнятті кольорів людиною.
Слайд #5
Червоний (Red) Зелений(Green) Синій(Blue)
Слайд #6
Градація кольорів Чорний колір (0, 0, 0) Білий колір (255, 255, 255) Червоний колір (255, 0, 0) Зелений колір (0, 255, 0) Синій колір (0, 0, 255)
Слайд #7
Переваги моделі RGB: Апаратна близкість із монітором, сканером, проектором, іншими пристроями; Велика кольорова гамма, близька до можливостей людського зору; Доступність багатьох функцій обробки зображення (фільтрів) у програмах растрової графіки; Невеликий (порівняно до моделі CMYK) обсяг, проте ширший спектр кольорів.
Слайд #8
Недоліки моделі RGB: Збереження імовірності помилки відображення кольорів на екрані монітора — невідповідно до кольорів, отриманих у результаті кольоропроби.
Слайд #9
Джерела http://uk.wikipedia.org/wiki/RGB#sRGB http://www.ulanchenko.com/books/gd-prepress/colormodels.html http://uasentli.info/Glava2/Index7.html