- Головна
- Готові шкільні презентації
- Презентація на тему «ГУАМ»
Презентація на тему «ГУАМ»
162
Слайд #1
ГУАМ
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #1 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #1](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-1.jpeg)
Слайд #2
Організація за демократію та економічний розвиток ГУАМ — регіональне об'єднання чотирьох держав: Грузії, України, Азербайджанської Республіки та Республіки Молдова.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #2 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #2](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-2.jpeg)
Слайд #3
Заснування політико-консультативного форуму ГУАМ у складі чотирьох країн (України, Азербайджану, Грузії й Молдови) відбулося 10 жовтня 1997 року в Страсбурзі в рамках Саміту Ради Європи, під час якого було схвалено Спільне Комюніке глав держав. У документі було зафіксовано рівень політичного зближення й практичного співробітництва між країнами цієї групи, спільність позицій із ключових міжнародних проблем та процесів на пострадянському просторі.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #3 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #3](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-3.jpeg)
Слайд #4
24 квітня 1999 р. під час Вашингтонського саміту президентів країн-членів до ГУАМ приєднався Узбекистан. Розширене таким чином об'єднання держав отримало назву ГУУАМ. Натомість 5 травня 2005 р. Узбекистан вийшов зі складу Організації, повернувши їй таким чином стару назву.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #4 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #4](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-4.jpeg)
Слайд #5
23 травня 2006 р. Об'єднання ГУАМ трансформовано у міжнародну регіональну Організацію за демократію та економічний розвиток - ГУАМ. Таке положення закріплене у Статуті ГУАМ, який підписали представники чотирьох держав на Київському саміті.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #5 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #5](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-5.jpeg)
Слайд #6
Згідно зі Статутом основними цілями ГУАМ є: - утвердження демократичних цінностей, - забезпечення верховенства права і поваги прав людини; - забезпечення сталого розвитку; - зміцнення міжнародної та регіональної безпеки та стабільності; - поглиблення європейської інтеграції для створення загального простору безпеки, а також розширення економічного та гуманітарного співробітництва; - розвиток соціально-економічного, транспортного, енергетичного, науково-технічного та гуманітарного потенціалу; - активізація політичної взаємодії та практичного співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #6 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #6](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-6.jpeg)
Слайд #7
Держави-члени ГУАМ співпрацюють у рамках міжнародних організацій, зокрема ООН та ОБСЄ. У 2003 р. ГУАМ отримала статус спостерігача в Генеральній Асамблеї ООН. ГУАМ активно співпрацює з іншими державами.Країнами-партнерами ГУАМ наразі є США, Японія, Польща та Чехія.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #7 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #7](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-7.jpeg)
Слайд #8
Також в Організаціїї існує статус країни-спостерігача.ГУАМ відкрита до співпраці з третіми державами та міжнародними організаціями, які поділяють її цілі та принципи, а також готові брати участь у реалізації спільних ініціатив.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #8 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #8](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-8.jpeg)
Слайд #9
Організаційна структура ГУАМ
Організаційна структура ГУАМ включає в себе Раду і Секретаріат.Рада є головним органом Організації. Вона проводить свою роботу на рівнях глав держав (саміт), міністрів закордонних справ, національних координаторів і постійних представників.
Організаційна структура ГУАМ включає в себе Раду і Секретаріат.Рада є головним органом Організації. Вона проводить свою роботу на рівнях глав держав (саміт), міністрів закордонних справ, національних координаторів і постійних представників.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #9 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #9](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-9.jpeg)
Слайд #10
Секретаріат Організації знаходиться у Києві (Україна) і здійснює організаційно-технічне забезпечення діяльності ГУАМ під керівництвом Генерального секретаря.З червня 2007 р. цю посаду обіймає Валерій ЧЕЧЕЛАШВІЛІ.
Координація співробітництва на галузевому рівні покладається на робочі групи. Робочі й допоміжні органи Організації, які діють на постійній чи тимчасовій основі, створюються за рішенням Ради міністрів закордонних справ.
Координація співробітництва на галузевому рівні покладається на робочі групи. Робочі й допоміжні органи Організації, які діють на постійній чи тимчасовій основі, створюються за рішенням Ради міністрів закордонних справ.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #10 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #10](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-10.jpeg)
Слайд #11
З метою розвитку співробітництва ділових кіл в Організації діє Ділова рада ГУАМ. У 2004 р. заснована Парламентська Асамблея ГУАМ, до складу якої входять три комітети: політичний, торгово-економічний і комітет з питань науки, культури та освіти.
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #11 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #11](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-11.jpeg)
Слайд #12
Дякуэмо за увагу !!
![Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #12 Презентація на тему «ГУАМ» - Слайд #12](/files/prezentaciyi/9983/guam-12264-slider-12.jpeg)