Шкільні твори з української та світової літератур
Для ретельного опрацювання та глибокого розуміння будь-якої книги української чи світової літератури вчителі дають багато різних завдань – від тестів до творчої роботи у групах. Найбільш популярним видом опрацювання книг є написання самостійних творів за тою чи іншою темою, пов’язаною із змістом цих книг.

Але часто навіть таке, здавалось би, просте завдання, може бути складним для школярок та школярів. Книги бувають дуже великих об’ємів, а якщо до цього читання додати ще безліч домашніх завдань із різних дисциплін, то часу на результативну обробку потрібного твору просто фізично не вистачить.

Наша шкільна програма, незалежно від того, стандартна вона чи авторська, не орієнтована на особливі, індивідуальні ритми читання дітей, а також не зважає на їх фізичну та емоційну виснаженість. Тому написання творів задають часто до того, як школяр прочитав потрібну книгу до кінця.

Як знайти потрібні твори з української та світової літератури?

Для того, щоб зберегти сили та встигнути здати потрібне домашнє завдання, скористайтеся нашою базою готових шкільних творів. Користуватися ними легко, якщо ви будете слідувати простим правилам:

  • Сміливо прибирайте з готового твору думку, яка вас не влаштовує.
  • Дописуйте власні думки та висновки, це додасть твору живості та індивідуального характеру.
  • Намагайтеся не використовувати твори, які дуже часто відкривають інші користувачі.

Ці прості поради допоможуть вам обрати твір, унікальний та цікавий, який не впадає в око вчителю як просто переписаний. Власні думки та відсутність тих фраз, що не відповідають вам, зроблять твір простішим, виразнішим та цікавішим.

Також рекомендуємо вам звернути увагу на терміни, що можуть використовуватися у шкільних творах на нашому сайті. Випишіть їх окремо або одразу знайдіть та запам’ятайте значення цих слів, адже частина з них могла не використовуватися вчителями, тому вони невідомі і школярам. Якщо ж ви вважаєте, що ці терміни неактуальні у простому творі, замініть їх. Можна навіть не використовувати зовсім такі складні речення, щоб твір складав враження написаного саме вами самостійно.

На нашому сайті зібрано не просто твори до кожної книги з різних програм української та світової літератури, але й різні варіанти таких творів. Вони відрізаються за тематикою, емоційним забарвленням, об’ємом, основними думками. Крім того, ви можете використовувати частини будь-яких готових шкільних творів, створюючи власний. Навчайтеся легко і з успіхом, використовуючи базу нашого сайту.