Грицак Лев


Фотографії Грицак Лев

Грицак Лев - біографія


Лев Ярославович Грицак народився 25 січня 1952 року в місті Чорткові Тернопільської області в сім’ї лікарів.

Після закінчення у 1969 році Чортківської СШ № 1 вступив до Тернопільського державного медичного інституту, який закінчив у 1975 році (спеціальність "лікувальна справа").

З 1975 по 1986 рр. працював на різних посадах Волинського обласного об’єднання міжколгоспних оздоровниць, зокрема головним лікарем санаторію "Лісова пісня".

У 1986 році переїжджає до Трускавця на посаду головного лікаря санаторію "Карпати".

З 1998 року – депутат Львівської обласної ради.

2002-го року громада м. Трускавця обирає його на посаду міського голови. Очільником міста працює дві каденції (з 2002-го по 2010-й рр.). За цей час місто Трускавець неодноразово здобувало перші місця в рейтингу серед міст обласного значення в галузях медицини та освіти. Двічі нагороджене Почесними грамотами Львівської обласної державної адміністрації як переможець конкурсів у номінації "Місто найкращого благоустрою", в 2004 році визнане першим у конкурсі "Краща самоврядна громада".

У 2010 році Лев Грицак повертається в готельно-курортний комплекс "Карпати", де працює донині на посаді генерального директора. Заслужений лікар України. Лауреат Державної премії України з будівництва та архітектури за будівництво санаторію "Карпати" (1994 р.). Нагороджений орденами: "За мужність", Христа Спасителя "За віру і вірність", Архистратига Михаїла "За ревну працю для добра Церкви і України", "Козацькі мечі", Володимира Великого; відзнакою "Зірка патріота України"; медалями: "За трудову доблесть", "60 років Української Головної Визвольної Ради" та однією з найвищих нагород Республіки Польща – "Золотий Хрест Заслуги". Лауреат Всеукраїнського рейтингу "Особистість – 2006" у номінації "Державні та громадські діячі", Міжнародного конкурсу "Гран-Прі". Відзначений Почесною відзнакою Папи Римського та Почесною нагородою Асоціації ділових кіл України.

Життєве кредо: "Твори добро і воно повернеться до тебе сторицею".

Грицак Лев - твориПроза