- Головна
- Готові шкільні презентації
- Презентація на тему «Північна америка» (варіант 3)
Презентація на тему «Північна америка» (варіант 3)
554
Слайд #1
Підготувала:
Вчитель географії Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Пасічник Орися Василівна
ПІВНІЧНА АМЕРИКА
Вчитель географії Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Пасічник Орися Василівна
ПІВНІЧНА АМЕРИКА
Слайд #2
Європейська колонізація Північної Америки
Слайд #3
СТАТУЯ СВОБОДИ
Слайд #4
Національний парк Брайс
Слайд #5
Мис Принца Уельського
Слайд #6
Провінційний парк Алгонкін
Слайд #7
озеро Гамільтон Пул
Слайд #8
ВЕЛИКІ АМЕРИКАНСЬКІ ОЗЕРА
Слайд #9
ВЕЛИКІ АМЕРИКАНСЬКІ ОЗЕРА
Слайд #10
ВЕЛИКІ АМЕРИКАНСЬКІ ОЗЕРА
Слайд #11
ВЕЛИКІ АМЕРИКАНСЬКІ ОЗЕРА
Слайд #12
НАЙГАРЯЧІШІ МІСЦЯ
Слайд #13
ПРИРОДА ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ
Слайд #14
ГОРИ КОЛЬДИЛЬЄРИ
Слайд #15
Тема уроку: Узагальнююче повторення по темі:
,,Північна Америка''.
Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання з теми Північна Америка;розвивати вміння аналізувати, систематизувати,порівнювати і робити висновки, сприяти розвитку творчого мислення;виховувати культуру розумової праці; схильність до пошуку, активність.
Тип уроку: узагальнення, повторення і систематизація знань, вмінь і навиків.
Обладнання: фізична карта світу, атласи, практикуми, ІКТ.
,,Північна Америка''.
Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання з теми Північна Америка;розвивати вміння аналізувати, систематизувати,порівнювати і робити висновки, сприяти розвитку творчого мислення;виховувати культуру розумової праці; схильність до пошуку, активність.
Тип уроку: узагальнення, повторення і систематизація знань, вмінь і навиків.
Обладнання: фізична карта світу, атласи, практикуми, ІКТ.
Слайд #16
Організаційний момент
Актуалізація опорних знань і умінь учнів
Хід уроку
Актуалізація опорних знань і умінь учнів
Хід уроку
Слайд #17
Прийом
,,Картографічна лабораторія''
Робота учнів з німою картою в практикумах, користуючись фізичною картою Північної Америки
Повторення, узагальнення і систематизація знань учнів
,,Картографічна лабораторія''
Робота учнів з німою картою в практикумах, користуючись фізичною картою Північної Америки
Повторення, узагальнення і систематизація знань учнів
Слайд #18
Прийом
,,Картографічна лабораторія''
Робота учнів з німою картою в практикумах, користуючись фізичною картою Північної Америки
Повторення, узагальнення і систематизація знань учнів
,,Картографічна лабораторія''
Робота учнів з німою картою в практикумах, користуючись фізичною картою Північної Америки
Повторення, узагальнення і систематизація знань учнів
Слайд #19
Прийом ,,Біла ворона''Знайти зайве:
Помірний, екваторіальний арктичний, субтропічний;
Мис Мар'ято, мис Принца Уельського, мис Йорк, мис Мерчісон;
Бразилія, Канада, США, Мексика;
Гудзон, Беринг, Маккензі, Лівінгстон.
Помірний, екваторіальний арктичний, субтропічний;
Мис Мар'ято, мис Принца Уельського, мис Йорк, мис Мерчісон;
Бразилія, Канада, США, Мексика;
Гудзон, Беринг, Маккензі, Лівінгстон.
Слайд #20
Номенклатурний диктантПрийом ,,Самоперевірка''
Вчитель показує на карті географічні об'єкти, а учні записують по номенклатурі
Вчитель показує на карті географічні об'єкти, а учні записують по номенклатурі
Слайд #21
Прийом ,,Дивую''Випереджальне завдання учнів:
Ніагарський водоспад;
Великий каньйон Колорадо;
Йєллоустонський національний парк;
Пустеля Долина Смерті
Розлом Сан - Андреас
Ніагарський водоспад;
Великий каньйон Колорадо;
Йєллоустонський національний парк;
Пустеля Долина Смерті
Розлом Сан - Андреас
Слайд #22
НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД
Слайд #23
НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД
Слайд #24
НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД
Слайд #25
НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД
Слайд #26
НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД
Слайд #27
НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД
Слайд #28
НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД
Слайд #29
Великий каньйон Колорадо
Слайд #30
Великий каньйон Колорадо
Слайд #31
Великий каньйон Колорадо
Слайд #32
Великий каньйон Колорадо
Слайд #33
Великий каньйон Колорадо
Слайд #34
Великий каньйон Колорадо
Слайд #35
Йєлоустонський національний парк
Слайд #36
Йєлоустонський національний парк
Слайд #37
ПУСТЕЛЯ ДОЛИНА СМЕРТІ
Слайд #38
ПУСТЕЛЯ ДОЛИНА СМЕРТІ
Слайд #39
ПУСТЕЛЯ ДОЛИНА СМЕРТІ
Слайд #40
Парк Долина Смерті та камінці,
що самі пересуваються по ній
що самі пересуваються по ній
Слайд #41
Парк Долина Смерті та камінці,
що самі пересуваються по ній
що самі пересуваються по ній
Слайд #42
Парк Долина Смерті та камінці,
що самі пересуваються по ній
що самі пересуваються по ній
Слайд #43
Парк Долина Смерті та камінці,
що самі пересуваються по ній
що самі пересуваються по ній
Слайд #44
Парк Долина Смерті та камінці,
що самі пересуваються по ній
що самі пересуваються по ній
Слайд #45
Розлом Сан - Андреас
Слайд #46
Розлом Сан - Андреас
Слайд #47
Розлом Сан - Андреас
Слайд #48
Розлом Сан - Андреас
Слайд #49
Розлом Сан - Андреас
Слайд #50
Прийом ,,Географічна фізкультхвилинка''
Встаньте, коли почуєте поняття про дослідження материка
Встаньте на носки, руки в гору, коли це поняття стосується природних зон Північної Америки
Розведіть руки в сторони – поняття про внутрішні води
Сядьте за парту – політична карта
Встаньте, коли почуєте поняття про дослідження материка
Встаньте на носки, руки в гору, коли це поняття стосується природних зон Північної Америки
Розведіть руки в сторони – поняття про внутрішні води
Сядьте за парту – політична карта
Слайд #51
Прийом ,,Асоціативний кущ''Робота учнів в групах
Завдання: скласти асоціативний кущ щодо природних зон Північної Америки.
Тундра і лісотундра;
Тайга і мішані ліси;
Лісостеп і степ;
Напівпустелі і пустелі.
Завдання: скласти асоціативний кущ щодо природних зон Північної Америки.
Тундра і лісотундра;
Тайга і мішані ліси;
Лісостеп і степ;
Напівпустелі і пустелі.
Слайд #52
Зона арктичних пустель
Слайд #53
Тундра та лісотундра
Слайд #54
Тайга
Слайд #55
Мішані та широколисті ліси
Слайд #56
Лісостепи та прерії
Слайд #57
Напівпустелі та пустелі
Слайд #58
Перемінно-вологі ліси
Слайд #59
Прийом ,,Мандруємо і досліджуємо''
Який одяг треба взяти із собою влітку(взимку), якщо відправитись мандрувати на узбережжя Гудзонової затоки, на півострів Каліфорнія, на північне узбережжя Великих озер, на узбережжя Мексиканської затоки?
Який одяг треба взяти із собою влітку(взимку), якщо відправитись мандрувати на узбережжя Гудзонової затоки, на півострів Каліфорнія, на північне узбережжя Великих озер, на узбережжя Мексиканської затоки?
Слайд #60
Підсумок уроку:
Слайд #61
ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!