Твір на тему: «Музика в моєму житті» (варіант 1)
Якщо подивитися на наше життя, то з упевненістю можна стверджувати, що музика займає в ньому далеко не останнє місце. Ще в утробі матері нам чуються різні звуки, тому навіть лікарі під час вагітності рекомендують жінці слухати класичну музику для заспокоєння дитини. Потім колискові, різні веселі пісеньки, забавні мотиви, які з часом ми самі починаємо підспівувати. Так деякі з нас в майбутньому стають співаками або співачками. А кому не дуже пощастило — просто користуються можливістю і співають свої улюблені пісні у колі друзів, а особливо сором’язливі — у ванній, щоб ніхто не чув не зовсім вдале попадання в ноти.
Музика і різні музичні звуки оточують нас скрізь: вдома, дорогою на роботу або додому, в транспорті по радіо, і навіть робочі, проводячи будівництво котеджів, слухають музику зі старенького магнітофона.
Якщо зануритися в історію і спробувати з’ясувати, звідки і як з’явилася музика, то таке завдання буде дуже складно вирішити. Музика вважається мистецтвом, а музичним знаком може бути будь-який звук, який має якісь акустичні властивості. Почути звук можна або через людський голос, або слухаючи музичні інструменти, які з часом видозмінюються, удосконалюються, здатні відтворити будь-які звуки природи і навіть імітувати людську мову.
Якщо уявити хоч на хвилинку, що з нашого життя зникне музика і різні звуки, то таке людське існування буде сірим, нудним і дуже нецікавим. Багато хто з нас навіть уявити собі не може ранок, який розпочинатиметься без співу птахів. А про музичні звуки в будильнику, який будить нас на роботу, і говорити не доводиться. А той факт, що під музику робота йде веселіше і швидше, просто незаперечний.
У музиці є різні стилі: від класики до рок-н-ролу, і кожна людина обирає сама, що їй ближче. Якщо одні люблять класику, то інші просто не уявляють свого життя без джазу або сучасних пісень. Не варто дивуватися чужим смаковим уподобанням в музиці. Вони формуються ще з дитинства, а те, які записи включали батьки своїм малюкам, в майбутньому зіграє значну роль. Коли весь час давати слухати одну й ту музику, то через деякий час дитина, почувши її, на підсвідомому рівні буде впізнавати знайомі мотиви.
Учені всього світу давно ставлять експерименти, пов’язані з музикою і звуками. Виявляється, що під музику квіти і овочі ростуть і дозрівають значно швидше ніж їхні «родичі» без музики. Тільки є один нюанс: різна за стилями музика дає абсолютно різні результати. Чомусь при класичній спокійній музиці всі рослини цвітуть і швидко дозрівають, а під важкий рок, навпаки в’януть і гинуть. Навіть корови дають значно більше молока, коли слухають класику, і показують негативний результат при інших невеселих композиціях.
Усе наше життя можна легко порівняти з якимось музичним твором. Кожен новий день зовсім не схожий на вчорашній і, залежно від настрою, у нас в голові може крутитися та чи інша мелодія. За вікном дощ і сирість, бажання щось робити зовсім відсутнє — у такому випадку можна поставити диск з улюбленими піснями, зварити запашну каву, і навіть не встигнеш озирнутися, як все в один момент починає ставати яскравіше і веселіше. Неприємності відступають на другий план, коли в автобусі по дорозі в школу або в машині по радіо ви почуєте свого улюбленого виконавця з новою або просто з гарною доброю піснею.