Ярлик на князівство (збірка) - Сторінка 78
- Чемерис Валентин -Прошу вас, добродії-товариші з Прокуратури нашої славної, вплинути на того типа месьє Лувра. Хай повертає мені Джоконду, бо це добром не кінчиться. Нічого викрадену в Одесі картину виставляти у Парижі в якомусь там Луврі. А заодно мою пропажу, Джоконду, значить, оголосити у міжнародний розшук — та по швидше, щоби ті в Парижі не встигли її переховати. Пардон і мерсі боку!
Зостаюся до вас із прежнею любов’ю
Моня Красавчик-молодший, которий прожіваєт
в Одесе-маме, а не в якомусь там Парижі.
ПРИХОДИТЬ ЧОЛОВІК ДО КОХАНКИ...
"Непопулярною стає ідея пекла. У нього все ще вірять лише 5—10 відсотків мешканців Європи".
Це якось я вичитав таку статистику в одному виданні. Уявляєте, ми перестаємо вірити у пекло. Дожилися по саме далі нікуди. Бо як же нам без нього, без пекла рідненького? А все чому. Та тому... Завдяки, мовляв, досягненням науково-технічної революції пекло (як, між іншим, і рай) вже сприймається як щось абстрактне, майже поетичне поняття.
Що ж до раю, то тут ситуація ще простіша. Виявляється, кожен з нас носить рай у собі. І ось як це було виявлено, братове-добродії, товариші й панове.
Якийсь доктор Джеймс Олдс, діючи на різні точки мозку пацюка, випадково виявив ту, що її він потім назвав "зоною раю". Ні більше, ні менше!
Стимуляція слабеньким струмом тієї зони викликає гостре, прямо таки солодко-розчудесне і розпрекрасне задоволення, що його, звісно, в оточуючому, як колись поет писав, бойовому й кипучому житті не просто й діждешся. Якщо взагалі, діждешся!
Кмітливий доктор примудрив якусь там педальку — натиснеш на неї, струм і піде в "зону раю". І ти вже богуєш! Кайф отримуєш! Неймовірне задоволення. Справді райська насолода твориться у тобі, щасливому.
Пацюк той піддослідний, змикитивши що й до чого, раз по раз підбігав до педальки, натискував її, за кожним разом отримуючи свою порцію "раю". І натискував доти, доки й ноги не відкинув. З-за радощів "раю" йому не було коли, бідолашному, й поїсти, хоч їжа була поруч. Бо та "зона радощів" переборола навіть інстинкт самозбереження.
А ще вчені виявили. Коли людина їсть, займається любов’ю (а хто й політикою), то отримує якісно позитивні, геть неземні емоції. Бо тоді виділяється ендорфін — природній наркотик мозку.
А вже той ендорфін надходить на опіатні рецептори, т. з. "рецептори щастя" — ти й отримуєш неймовірне задоволення. Прямо таки солодкий свербіж! Кайф, блаженство і т. д., і т. п.
Га? Як усе, виявляється, просто. Якийсь там ендорфін діє на якісь там опіатні рецептори, по-науковому кажучи, і ти вже в раю. Щасливець із
щасливців!
А я от гадаю: так воно і дещо... не так. Бо нащо нам лізти до мозку, викликати якісь там ендорфіни, аби вони в свою чергу діяли на якісь там опіатні рецептори, коли... Коли рай і пекло у нас і так у кожного вдома свої. Так, так, на довгих і струнких до біса ніжках (з отими самими ерогенними зонами зверху), а власниця їх ще й озброєна чарівною посмішкою.
А маючи вдома таку розпрекрасну представницю розпрекрасної половини роду людського в статусі дружини, ти маєш вдома і пекло, і рай водночас.
Бо твоя любка-голубка може влаштувати тобі сьогодні розчудесне пекло. Яке, між іншим, і не снилося творцям Біблії. А завтра тебе чекає такий же розчудесний рай. І не треба ніяких педальок натискувати аби подразнити якісь там "рецептори щастя". Це все вона сама зробить, розпрекрасна і єдина, сама натисне де треба і що треба, і подразнить твої "рецептори щастя" хіба ж так! І рай тобі після пекла — нею ж самою і влаштованого, — видасться справді райським раєм, кайфом і верхом блаженства!..
І ти щасливий. Тому, що вчора був нещасливий. Завдяки тій, яка тебе сьогодні ощасливила. А все це вдома і за так. Тому й перестаєш вірити у якесь там біблійне пекло під землею. коли маєш його вдома.
А що вже наші берегині того раю та пекла винахідливі!!!
От вам лише один приклад. Моя знайома — жіночка ще ого-го! — якось запідозрила — не без підстав, звісно, — що чоловік її той — зраджує.
І, щоб ви думали, вчинила?
Скандалюгу? З криком-вереском до вирвипупа? Зі шкрябанням обличчя, биттям посуду, викриками "Я тобі все віддала, а ти... Ти погубив мою золоту юність..." — і т. д., і т. п. в тому ж дусі?
Гай-гай! Жіночка, про яку мову веду, виявилася вище банальних сімейних розборок, що тягнуться чи не з часів Адама та Єви і здебільшого не приносять бажаних результатів.
Як вона чарівно посміхалася до свого ненаглядного, так же чарівно — чи й ще чарівніше — й далі посміхалася. Бо вирішила його іншим способом віднадити від тієї педальки, що натиснувши її, отримував він у коханки свою порцію щастя за допомогою різних там ендорфінів, яких у коханок завжди чомусь більше, як у законних дружин.
А треба вам сказати, що чоловік той дуже любив борщ, що його варила його жіночка. Не борщ, хвалив, а — чудо кулінарії. Йдучи до коханки — аби звісно, отримати чергову порцію раю, — чоловік вминав (як за себе кидав) добру мисяру пресмачного жінчиного борщу. Вминав, не підозрюючи, що в той борщ рідна жіночка, бачачи таке, "для профілактики" підсипала пурген. Так, так, його, проносного голубчика. Дієвого і надійного, з доброю реакцією і потрібними наслідками.
От приходить той чоловік (нічого не підозрюючи, ситий від борщу з
пургеном) до коханки. Аби отримати, значить, свою порцію раю (ніби в його законної немає тієї порції, тієї "зони радощів" — та навалом!) Аби натиснути на рецептори щастя (тоді, пригадуєте, виділяється ендорфін, природний наркотик мозку, чомусь лише з коханкою він найкраще виділяється), лягають вони в ліжко. Милування, се-те і...
І тут — у найвідповідальніший момент — конфуз!
Ендорфін ще не встиг і виділитися — ледачий він чи що? — та подіяти на рецептори щастя, як першим встигає діяти він, голубчик. Пурген. Так, так, той, що чоловік, нічого не підозрюючи, злопав з борщем. А пурген такий... Якщо вже почне діяти, то діє швидко, навально і нахабно! Тут його вже нічим не вблагаєш, не спиниш його — почекай мовляв, бо я чекаю ендорфіна... Одне слово, у бідолашного чоловіка таке починається, таке...
Конфузяка! Жах-жахота! Не до коханнячка вже, не до ендорфінів у зоні щастя!
Раз повторилася така... гм-гм... делікатна ситуація з чоловіком у коханки, два повторилася, три... А за четвертим разом чоловік той — бух у ноги єдиній своїй.
"Бог мене наказує, — ледь не плаче. — Тільки подумаю тебе зрадити — на мене враз ведмежа хвороба, будь вона неладна, нападає. Навіть до знахарки ходив, а вона й каже: закляття у мене на зраду! Все! Більше це не повториться. Буду ендорфін добувати лише з тобою, у твоїй зоні раю-щастя..." І живуть вони звідтоді душа в душу!
І не треба чоловіку на стороні якогось там сумнівного та ненадійного раю шукати, коли той рай — законний, у нього вдома і його йому охоче влаштовує рідна жіночка. А як треба пекло влаштувати, то й пеклом ощасливить. Після якого рай ще більше райським видасться! (Чи не тому ми й перестаємо вірити у біблійне пекло, коли маємо його вдома під боком?)
А за раєм так і бігати (до коханки, приміром) не треба. Рай тобі на всі сто відсотків забезпечений удома.
Не треба навіть і натискувати якісь там хитрі педальки, щоби за допомогою ендорфіну озвалися рецептори щастя. Дружинонька сама натисне — що треба і де треба! І чоловіки вірять. В тім числі й у пекло та рай. І вірять не 5—10 відсотків, а майже всі.
А щодо пургену, то, даруйте, це справді надійний лікарський засіб з групи проносних засобів...
РЕКЛАМНА ПАУЗА
В приймальні сексолога черга.
Переважно жінки.
Але з чоловіками.
Кожна привела свого. Враховуючи, що сам він навряд чи зважиться
відвідати сей... гм-тм... специфічний медичний заклад.
Жінки почуваються вільно, чи не розкуто. Та й що їм вже втрачати? Чоловіки — пригнічені. Винувато-розгублено озираються. Іноді перемовляються між собою — як брати по нещастю: "У вас... теж?.." "Теж... А у вас?..." "І в нас теж..." Про що вони — тільки їм самим і втямки. Про спільну чоловічу біду-пеню.
Ось до кабінету — підійшла її черга — заходить молода, в звабливому тілі, пишна блондинка. Власне, заводить свого ненаглядного, який до останнього впирається — чого, мовляв, я не бачив у цього... цього сексолога?
Господар кабінету запрошує-клієнтів сідати.
—Сідай, любий, — велить жінка чоловікові, а сама ближче підходить до столу, явно беручи бразди правління в свої руки.
— Слухаю вас, — традиційно починає лікар. — На що скаржитесь?
І красномовно позирає на чоловіка, розуміючи безпомильно, що в цієї парочки він усьому причина.
— Та все на те ж... — починає жінка (чоловік винувато опускає голову, що вже рано починає лисіти). — Ось, полюбуйтесь... — киває на чоловіка і додає дещо загадково: — Мій ненаглядний... Секстакорд!
— Шановна, — починає лікар після деякої заминки. — Сексологія — розділ медицини, який займається вивченням і лікуванням захворювань, пов’язаних з порушенням статевого життя й статевої поведінки. А згаданий вами термін... е-е...
— Секстакорд, — з готовністю жінка.
— От, от, секстакорд, термін, якщо я не помиляюся, належить до музичних термінів. Здається, акорд з трьох звуків...
— Не помиляєтесь, — охоче жінка. — Як музикознавець за фахом, підтверджую: так, з трьох звуків акорд. Раз-два-три і готово. З його боку, любчика-голубчика мого, — киває на чоловіка.
— Розумію вас.
— А я відмовляюся розуміти, — раптом подає голос чоловік. — Вигадала казна що таке! Секс...
— Секстакорд. А хіба не так? Акорд з трьох звуків. Це як ти виконуєш свої подружні обов’язки!
— Буває, що і з чотирьох, — ображено чоловік.
— Секстакорд не буває з чотирьох звуків, — гне своє дружина. — Як музикознавець стверджую. Лише з трьох. Як і в тебе. Під час виконання подружніх обов’язків, і взагалі... взагалі... Мені, як потерпілій, краще знати із скількох акордів складається твій сексуальний акт. На жаль, усього лише з трьох. Раз-два-три і — готово! Замучив мене своєю швидкістю! І куди ти завжди спішиш?.. — Лікарю, — повертається до господаря кабінету. — Але швидкість, небажана в цьому ділі, це ще не все. Є ще й гірше — хоча куди вже гірше. Оце починає, починає... Виконувати свої куценькі подружні обов’язки, і тільки щось у мені... е-e... теж починає ворушитися, во-оруши-ити-ся, я налаштовуюсь, нала-ашто-овуюсь, а він...